
For at gøre den smukke DB7 mere eksklusiv lancerede Aston Martin V12 Vantage-udgaven på Detroit Motor Show i 1999. Sammenlignet med dens standard række-6 havde V12’en langt større ydeevne med en vægtforøgelse på kun 55 kg.
På det tidspunkt var 5935cc-motoren helt ny og kunne levere 420 hk i standardudgave. Da Aston på dette tidspunkt var ejet af Ford, blev motoren udviklet af Aston Martin, Ford Research og Cosworth Engineering. Den benyttede en aluminiumslegering til blok og topstykker. For at kunne montere motoren blev bilens frontstruktur ændret markant for at gøre den mere stiv. Affjedringen blev også gjort fastere for at understrege bilens præstationspotentiale.
I forbindelse med den nye motor fik Aston redesignet DB7 en smule, med nye sideskørter, et større kølergitter og tågeforlygter. Ian Callum sagde: “Det var tydeligt, at bilen havde mere power, så bilen skulle også se mere kraftfuld ud. Men jeg var meget tilbageholdende med at ændre noget ved bilen, fordi jeg syntes, den var perfekt, som den var.” Han fortsatte: “Jeg elsker fronten. Forlygterne var direkte hentet fra DBR1 racerbilerne; det var noget meget Aston Martin, som jeg kunne relatere til, så det var idéen bag det. Fordi den skulle have et større køleområde, blev fronten lavere og mere dramatisk, men bagpå havde jeg mine forbehold omkring nogle ting.”
| Type | Serie produktion |
| Motor | 60º V12 langsliggende foran. DOHC med 4 ventiler/cyl |
| Motor volumen | 5935 cm³ |
| Kompression | 10,3:1 |
| Effekt | 313,2 kw / 420 hk ved 6000 o/min |
| Moment | 540 nm ved 5000 o/min |
| Karosseri / Chassis | Semi-Monocoque stål karosseri på stål rørs chassis |
| Fordæk | 245/40ZR18 Bridgestone S02 |
| Bagdæk | 265/35ZR18 Bridgestone S02 |
| Forbremser | Skiver med 4-stemplede Calipere, ABS |
| Bagbremser | Skiver med 4-stemplede Calipere, ABS |
| Forhjul | 18″ x 8″ |
| Baghjul | 18″ x 9″ |
| Styring | Tandstang |
| Affjedring for | Dobbelte wishbones med spiralfjedre, Monotube Dæmpere, krængningsstabilisator |
| Affjedring bag | Dobbelte wishbones med spiralfjedre, Monotube Dæmpere, krængningsstabilisator |
| Vægt | 1780 kg |
| Akselafstand | 2591 mm |
| Længde | 4666 mm |
| Bredde | 1830 mm |
| Højde | 1238 mm |
| Gearkasse | Getrag 6-trins manuel eller GM 5-trins automatisk |
| Top hastighed | 265,49 km/t |
| 0 – 100 km/t | 5,5 sek |











