
Den sidste udviklingsfase af W 201-serien til motorsport blev afsluttet i 1993 med 190 E Class 1 AMG Mercedes-Benz racerbilen, baseret på 190 E 2.5-16 produktionsmodellen. Den nye bil vejede 20 kilo mere end sin forgænger, havde sin motor placeret lavere og længere tilbage, og der var foretaget nogle ændringer i karrosseriets struktur. Motorens ydelse var dog den samme som i Evo II.
| Type | Special produktion |
| Produktion | 502 |
| Motor | M 102 E 25/2 række-4, langsliggende foran. DOHC med 4 ventiler/cyl, Bosch KE-Jetronic indsprøjtning. |
| Volumen | 2463 cm³ |
| Boring | 97.3 mm |
| Slaglængde | 82.8 mm |
| Kompression | 9.7:1 |
| Effekt | 173 kW / 232 hk ved 7200 o/min |
| Moment | 245 Nm ved 5000 o/min |
| Karosseri / Chassis | Stål monocoque |
| Bremser for | Skiver |
| Bremser bag | Skiver |
| Forhjul | 17 x 8.25″ |
| Baghjul | 17 x 8.25″ |
| Fordæk | 245/40ZR-17 Dunlop SP Sport D40 |
| Bagdæk | 245/40ZR-17 Dunlop SP Sport D40 |
| Styring | Recirkulerende kugler |
| Affjedring for | MacPherson arme med spiralfjedre, støddæmpere, krængningsstabilisator |
| Affjedring bag | 5-Link med spiralfjedre, støddæmpere, krængningsstabilisator |
| Vægt | 1428 kg |
| Akselafstand | 2664 mm |
| Sporvidde for | 1476 mm |
| Sporvidde bag | 1476 mm |
| Længde | 4544 mm |
| Bredde | 1720 mm |
| Højde | 1326 mm |
| Gearkasse | 5-trins manuel |
| Top hastighed | 250 km/t |


