
Denne bil blev specifikt bygget til at konkurrere med Mercedes: Karl Benz havde ikke megen entutiasme for motor sports begivenheder, men DMG’s salg succes, der var et direkte resultat af deres succesfulde deltagelse i race, overbeviste Mannheim firmaet at de blev nødt til at designe en konkurrence dygtig racer bil. De ansatte den unge franske designer Marius Barbarou, som leder for design afdelingen, med et team af udvalgte kolleger. Han udviklede nogle få biler, men ramte så plet med denne Benz-Parsifal i 1903.
| Motor | Række-4, langsliggende foran, 2 ventiler/cyl. |
| Volumen | 11260 cm³ |
| Boring | 160 mm |
| Slaglængde | 140 mm |
| Ydelse | 44,7 kw / 60 hk ved 1200 o/min |
| Karosseri/chassis | Stål |
| Forbremser | Ingen |
| Bagbremser | Tromler |
| Affjedring for | Stiv aksel med semi-elliptiske bladfjedre |
| Affjedring bag | Stiv aksel med semi-elliptiske bladfjedre |
| Vægt | 656 kg |
| Akselafstand | 2760 mm |
| Sporvidde for | 1320 mm |
| Sporvidde bag | 1320 mm |
| Gearkasse | 3-trins manuel |
| Top hastighed | 120 km/t |




